תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית יומית למזל עקרב

dynamic image: 
תוכן תחזית יומית: 

ב-5 ליולי יפתח קורס חדשני צבעוני ומרתק באסטרולוגיה . הקורס יכיל 12 מפגשים בני 3- 3 וחצי שעות בשעות הערב המקדמות בת"א בימי ראשון. זהו קורס שמשלב ומחבר בין רעיונות העומק הפילוסופים והפסיכולוגים הטמונים בגלגל המזלות ליישומים של ניתוח וחיזויי אישיים כולל התאמות וקשרים בין המזלות השונים. כמו כן ישולבו היבטים נומרלוגים חדשניים. לפרטים מורחבים ליצור עימי קשר :098948473. ניתן לבוא לפגישה הראשונה להתרשמות ללא כל מחויבות רק בתיאום עימי.

ראשון 4.10

הירח בסרטן מזרים היום אנרגיות חיוביות בגלל מיקומו בבית ה-9 שטוב לחשיבה רחבה יותר על הדברים והנסיבות אך טוב גם לספורט ונסיעות ויצירת תחושת מרחב כללית. תתכן סוג של שניות מסויימת כעת.

שני 5.10

המשך מסע הירח בסרטן טוב לחשיבה וראייה רחבה ומקיפה כעת על הנסיבות ואולי גם לגיבוש אסטרטגיות פעולה לתקופה הקרובה. היום טוב לספורט נסיעות וטיולים. הראו גישה של הומור ואופטימיות כלפי המקורבים ויעצו להם מנקודת ההשקפה שלכם על הנסיבות.

שלישי 6.10

מעבר הירח לאריה ידרוש כעת יותר מחויבויות וסדר זמנים ומטלות מבחינתכם. משהו או מישהו מן העבר הזיכרון והנוסטלגיה יכולים לעלות שוב במימד ההווה. נסו שלא להתרגש משיפוטיות או ניסיון לצנזר ולהגביל אתכם מכיוון מסוים. יתכן עיכוב זמני.