תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית שבועית למזל תאומים

dynamic image: 
תוכן תחזית שבועית: 

טווח חיזויי : 22.11-29.11

אתם חשים התחזקות ועליה באנרגיות ובמצב הרוח בגלל מיקומם של השמש וונוס בקשת בקוטביות. מצב זה טוב למשל להניע התחלות חדשות . נכון מרקורי עדיין בעקרב עד סוף השבוע ולכן פה ושם מייצר רגישויות ומכוון לנושאי מגרוים סית משפחה ואולי מחזיר מימד עבר זכרון ונוסטלגיה להווה בצורה כל שהי. הכוכבים בקשת מגבירים מיקוד בזוגיות ויחסים ותורמים לשיפור הופעה חיצונית ואסתטיקה. ההרגשה היא שצריך כעת לפעול יותר מהר ולתמרן נכון בין לוחמנות ומידיות לבין דיאלוג פשרה ומשא ומתן.

תאומים שנולדו בין 26-1.6למאי חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. תאומים שנולדו בין 7ליוני ל-9ליוני חשים כעת את זוית 90 המעלות של כירון מדגים ולכן יכולים לחוש פיזית בריאותית פחות טוב.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.

ב-9 לנובמבר(בימי א) יפתח קורס יחודי וחדשני מקיף ביותר שמשלב אסטרולוגיה וקלפי טארוט. זהו קורס שנתי במכללת מדיווין אשר בוינגייט ללימודי תעודה. את הטארוט יעביר ד"ר יואב בן דב ואת האסטרולוגיה אנוכי החומרים מכילים רעיון פילוסופיה ויישומים עם דגשים והיבטים של גוף=נפש. לפרטים אצלי 09-8948473