תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית שבועית למזל בתולה

dynamic image: 
תוכן תחזית שבועית: 

טווח חיזוי: 26.7-2.8

השמש באריה מביא כעת צורך ביותר מנוחה ושקט עם עצמכם כמו תמיד בתקופת הטרום יום הולדת. מרקורי מצוי עכשוו בסרטן בשלישון השלישי המזוהה עם נפטון ואיכויות של מזל דגים ולכן יכול לייצר מצבים של עייפות הקרבה הזדהות כולל מימדים של הכחשות או בלבול. אולי אלה ימים שאתם זקוקים לחבוש מסיכות בסוג של שינוי זהות לרגע. זהו שהוע של ויתורים ונתינה ללא תמורה. מזהו או מישהו יוצרים כעת תחושת הסדר ומעגליות בהרגשתכם. מכיוון אחר תורגש ביקורת. קחו פסק זמן.

בתולות שנולדו בין 28-2.9לאוגוסט חשים את זוית 180 המעלות של כוכב נפטון מדגים לשמש במפתם האישית. זוית זו מעייפת מבלבלת מחלישה ומסבכת ויוצרת מן תחושת מעגליות ונצחיות עם צורך להזדהות להקריב להכחיש יותר ולחבוש מסיכות. היא גם ממכרת למשהו או למישהו. נפטון יוצר ערפל מיסטי מטבעו.בתולות שנולדו בין ה-9-ל-11לספטמבר חשים את זוית 180 המעלות של כירון מדגים ויכולים להרגיש פיזית בריאותית פחות טוב כעת.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק (yaron livne)ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה ועוד.

הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.

מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com

באוקטובר(בימי א) יפתח קורס משולב של אסטרולוגיה וטארוט במכללת מדיווין אשר בוינגייט. זהו קורס שנתי מקיף וחדשני שיכלול היבטיי גוף נפש פילוסופיה רעיון ויישומים של 12 המזלות וקלפי הטארוט. את תחום הטארוט יעביר ד"ר יואב בן דב ואת האסטרולוגיה אנוכי. לפרטים לתקשר עימי 09-8948473