המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל שור

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: השוורים הם בעלי אפיונים שונים בכל הקשור לפעילותם המקצועית: מצד אחד השור הוא מזל של יצירה: מוזיקה, אמנות, קולנוע אדריכלות וכל הקשור באסתטיקה וזאת בגלל ונוס, הפלנטה השולטת במזל. בספרות האסטרולוגית המסורתית, השור הוא מזל האדמה והחקלאות. מקצועות אחרים שרלוונטיים למזל הם הבנקאות וכל הקשור לכספים, עיסוק בנדל"ן, מלונאות ואירוח וגם מיסוי, ראיית חשבון וייעוץ מס. נוכל למצוא את המזל עוסק גם במדעים מדויקים כמו מתמטיקה, ובתחומי התקשורת והטכנולוגיה כמו הי–טק, טלוויזיה, סלולר אינטרנט וטיס. השור הוא חדשן מקצועי, מכוון מאוד לעתיד, מרדן ואנדיבידואליסט וכתוצאה מכך חווה ניתוקים, פרידות והפתעות בכל הקשור לעבודה. השור מחפש אחר חופש מחשבה ובכלל, הרבה חופש ועצמאות בקריירה. זאת אולי הסיבה שלמרות הנטייה והרצון ליציבות, השוורים מצויים במסע מקצועי: נדידה בין מקצועות וחיפוש אחר מחוזות ויעדים חדשים. ישנם מבני המזל שמתפרסמים וזוכים להכרה מקצועית על רקע יצירתם וייחודיותם. השוורים מתפקדים גם כמפשרים, מגשרים ומשכיני שלום בעבודה. ייתכנו קשרי עבודה וקריירה בחו"ל.
שותפים ושותפויות: השוורים מרבים להיכנס לשותפיות בתחום העסקי, הם רואים בשותפות מנוף פיננסי. ישנם שני סוגים של שותפים: האחד הוא שותף יעיל ומקצועי, ביקורתי ורואה כל פרט המצליח להכניס שיטה וסדר להתנהלות השור; במובן השותף משמש כמטפל ומרפא של הצד המקצועי של השוורים. סוג אחר של שותפות, בעייתי יותר מכיוון שיש בו פוטנציאל לאי-אמון, רמאות ומעגלי יחסים הכוללים משברים והתחדשות. השור ירגיש נבגד ומרומה במגע הגומלין העסקי, ואף עלול לחוש פחדים ולהיקלע למצבי סחטנות רגשית או קרימינליות מצד השותפים שלו. לעתים ירגיש שהם חסרי רמה אישית נאותה ושהם מסתירים ממנו את האמת.
למעשה צריכים השוורים לחשוד יותר בשותפים ואולי לבלוש או לחקור אם לא מועלים באמונם, גונבים מהם או לא מוסרים להם את כל המידע. זהו אם כן מצב פרדוקסלי: מחד גיסא, השותפות אכן שווה כסף ומאידך גיסא היא סוחטת מבחינה רגשית ובעייתית מבחינת האמינות.
כספים: הפוטנציאל הכספי של השור נמצא במקורות שונים: המזל יכול להרוויח מפרסום ומהוצאה לאור של תכנים או ספר שכתב. כל הקשור ביזמות, תיווך, מידע, תנועה ונסיעות הוא חיובי בתחום העסקי. ייתכן רווח כספי מהימור מסוים או מעסקת נדל"ן נכונה. השור יכול להרוויח כתוצאה ממגעים עם חו"ל וארצות אחרות וגם מתחומים הקשורים לעולם המשפט. מקור רווח נוסף הוא הימורים וספורט. גם פעולת התיווך והחיבור בין גורמים עסקיים מועילה למצב הכלכלי של השור. קשר לגורמים אריסטוקרטיים מחבר את השור לעולם הכספים, אך עליו להישמר בסוד ומתחת לפני השטח. עניין אחר בעל אופק כלכלי הוא חשיפת מידע חסוי והוצאתו לאור.
מדינות אחרות: לבני מזל שור יש קשרים מקצועיים וכלכליים למדינות זרות. פעילות בחו"ל פותחת בפני השור אפשרויות חדשות, ומומלץ לשקול זאת. ייתכן שיהיו בעיות של חוק ואישורים, לא הכול יזרום מהר ובקלות. התהליך יכלול אולי גם עניין סודי הקשור למדינה אחרת. ייתכנו תהפוכות ומעגלים של הרס, בנייה והתחדשות מסוימים. כאמור הבנייה הכספית בחו"ל קיימת, אך היא תהיה מדורגת ולא מהירה. השור צריך להיזהר מחוסר יושר או גניבות ורמאות במדינות זרות, ולהתקדם בהדרגה.
הפסדים והסתבכויות: השור אמור להיזהר בכל הקשור לכספים ועבודה עם צעירים ממנו (מבוגרים עדיפים לתהליך עסקי). עליו להיות זהיר בנושאים טכניים ובעיקר לא לרוץ ולא למה,ר היות שהתהליך העסקי מקצועי של השור הוא במיטבו לאורך זמן ולא לתקופה קצרה. רצוי לשור לא להגיע למאבקים ולמצוא פשרות ואיזונים. לעתים מאבק ומלחמה עלולים להסתיים בוויתור או הפסד. התמוססות או הפסד ייתכנו בכל הקשור למגע קבוצתי חברתי או עם מסה של אנשים. צריך להיזהר גם בנושאים הקשורים לטכנולוגיה שבהם יהיו ממדים מעורפלים ולא לגמרי ברורים. השור עלול להתאכזב מחברים. החדשנות היא פרדוקסלית: במובן מסוים טובה אך עלול להיות כרוך בה הפסד. השוורים צריכים להיזהר מעצמאות עסקית באופן כללי ולחשוב על כך פעמיים.
ממדים משפטיים: אצל השור סוגיות משפטיות יכולות לצוץ על רקע מידע מקצועי, ספרות והוצאה לאור, או חשיפה ופרסום. יש להיזהר גם בסוגיות של חדשנות טכנולוגיות וזכויות יוצרים. ייתכן הקשר משפטי לחו"ל.