המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל גדי

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: הגדי הוא המזל האסטרולוגי המייצג יותר מכל השחקנים האחרים בגלגל המזלות את הקריירה והעבודה, ובעיקר את ממד הזמן שאותו הוא מקבל מכרונוס, סאטורן -שבתאי, האל הממונה על הזמן במיתולוגיה. אצל הגדיים העבודה היא היא פילוסופיית החיים, המוטו המנחה אותם ומרכז הכובד של חייהם. ובפראפרזה על אמירתו של דקארט: "אני עובד, משמע אני קיים". באסטרולוגיה המסורתית המקצועות הגדיים הם הוראה, ניהול, פוליטיקה, וכן קבלנות בניין והקשרי בנייה נוספים. הגדיים עוסקים גם בספורט, בעריכת דין, בגישור, בוררות ושיפוט, והם יכולים למצוא את עצמם במקצועות יצירתיים בתחום האסתטיקה כאופנה, עיצוב וארכיטקטורה וכן בשיווק, פרסום, תקשורת ויחסי ציבור ואף בעבודות הקשורות למדינות אחרות. גדיים נוטים לעבוד עם ילדים וצעירים. ייתכן ויעבדו במקביל בשני תחומים או בשני עסקים. העבודה תדרוש מהם הרבה תקשורת, ניידות ונסיעות ותזמן שינוי וגיוון, זאת בניגוד לרציפות הגדיית הרגילה. על פי רוב אצל הגדיים הדרך היא ארוכה, ללא קיצורי דרך או מתנות חינם. למרות התכנון, הסדר והמשמעת שבהם מתאפיין המזל, בתחום הקריירה הוא יעבור מצבים של מסע או הרפתקה, ואף צורך בהימור מסויים. חישוב מדויק מהול בהימור ונטילת סיכון, - זו אולי ההגדרה המתאימה לניהול קריירה של הגדי. העבודה של הגדי היא סוג של ספורט עבורו: יש לנצח בה ,היא שדה ההתרחבות האמיתי בחיים, היא מקור השפע והמזל. הגדי כמנהל מציג תפיסה של צדק, שמירה על פרופורציות ואיזון, אך בעומק הדברים קיים ממד מניפולטיבי נסתר הכולל בתוכו אנרגיה מינית, מגנטיזם ופיתוי שאינם ניכרים כלל בתדמית הגדיית הסולידית. הגדי נולד מחדש דרך תפקיד ניהולי המפצה על סוג של תחושת נחיתות שקיימת במזל.
שותפים ושותפויות: הגדיים ימצאו את עצמם במערכות יחסים מקצועיות של שותפות. ייתכן שיהיה קשר לשותף מסורתי או דתי, למישהו או מישהי שמביאים עימם משהו מרוח העבר להווה. שותפות ארוכת טווח לאורך שנים תיתכן בהחלט, וכן אפשרית שותפות עם גורם בעל מעמד או מישהו מבוגר יותר. השותפות תזכיר קצת תחושה משפחתית, עם זכרונות על הזנה וטיפול, אך לא רק: ישנו בשותפות הגדיית גם ממד של ביקורת, אשם ושיפוט. הגדי יחוש שהשותף משועבד לשגרה ולהרגלים, חסר מעוף או יצירתיות, ושקשה לשנות איתו דברים כי הוא משמר מעין סטטוס קוו. ייתכן מצב של התכווצות או תחושה של הגבלה, שיפוט וביקורת כלפי השותפים או מצדם.
כספים: הנושא הכספי חשוב לגדיים בגלל היותו קשור לסטטוס ומעמד שהם מבחינה אסטרולוגית אכן גדיים במהותם. הגדי יכול להרוויח מחשיבה ומעשייה חדשניות ולא שגרתיות שמביאות את העתיד להווה. הרווח הכספי יכול להגיע מנושאים טכנולוגיים, מתחום התקשורת וממגע עם קבוצות או ציבור רחב של בני אדם. למרות עקרון המשך והרציפות הטמון במזל בהקשר הכספי תיתכן סוג של קפיצה קוונטית ללא קשר לעבר. הגדי מתרחב ממיתוג, פרסום ויצירה וגם מהפגנת ניהול יצירתי ומנהיגות. ישנו קשר בין מנהיגות וניהול לבין כסף, היות שהניהול עבור הגדי הוא סוג של יצירה, מעין לידה מחדש.
מדינות אחרות: הקשר של מזל גדי לחו"ל מורכב. מצד אחד יהיה קשר מקצועי למחוזות אחרים אך ייתכנו גם אכזבות, אי-בהירויות ותחושה של הליכה במעגל ללא פתרון, וזאת אולי בגלל מקום לא מתאים ולא בריא לגדיים. ייתכנו מצבי התמוססות, משבר ואובדן בחו"ל או סוגים של החמצה וחוסר תקשורת. כך שיהיו נסיעות על רקע מקצועי והן יביאו לידי ביטוי את היכולת הגדיית, אך בו בזמן העניין בעייתי ולא תמיד משתלם. חו"ל ידרוש הקפדה יתרה על מידע ופרטים, ויוציא מהגדיים מצוינות יפגינו לצד נאיביות ואידיאליזם. ייתכן הקשר מיסטי לריפוי ובריאות בכל הקשור אצל הגדיים למדינות אחרות.
הפסדים סכנות והסתבכויות: הגדי צריך להישמר מאכזבות, התמוססות והפסדים בכל הקשור לקשרים או נסיעות למדינות אחרות. עליו להיזהר ממתווכים שעשויים לאכזב אותו ולא לספק את הסחורה. כמו כן יש להישמר בכל הקשור לרכב בסוגיית המכירה והקנייה. יש להיזהר גם מבוסים, ממונים וגורמי סמכות נקמניים ועוינים, ומקנאה על רקע הצלחה.
ממדים ומצבים משפטיים: הגדי יכול למצוא עצמו בסיטואציה משפטית בגלל שותפים ובגלל הצורך להוציא לאור אמת מקצועית ויום-יומית. קשה להמליץ באופן חד-משמעי היות שבמקרה מסוים עדיף לוותר על כך, ובמקום וזמן אחרים הדייקנות והירידה לפרטים יובילו לניצחון משפטי. נשאיר אם כן את ההחלטה בידיהם.