המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל טלה

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: מערך העבודה והקריירה של מזל טלה מתקשר לטבעו הצעיר והעצמאי. לטלאים מתאים לעבוד עם ילדים ונוער בהוראה ובהדרכה, ובמקצועות טיפוליים כפסיכולוגיה ורפואה. מקצועות אופייניים אחרים הם בתחום הריקוד והספורט (אייל ברקוביץ הוא בן המזל). טלאים אחרים יעבדו במשטרה, בכיבוי אש, בלוחמה בטרור, בצבא או בתחומים טכניים כמו מכונאות. ממד הפיצוי של מזל טלה, הוא המזל הקוטבי – מאזניים. השפעתו מתבטאת במשיכה של הטלאים אל התחומים הבאים: עריכת דין, מלונאות ותיירות, עולם היופי והדוגמנות (סנדי בר ומורן אטיאס הן בנות המזל), יצירה וקולנוע, ומכיוון אחר - אומנויות לחימה (סטיבן סיגל וג'קי צ'אן הם בני מזל טלה). הטלה שואף להיות ראשון ולכן נמצא טלאים בניהול ובעסקים. בני מזל טלה, ובעיקר הנשים, עוסקים גם בתקשורת. למרות הנטייה הטלאית לחיות בהווה ולבקש סיפוק מיידי , ההתפתחות העסקית של המזל אטית והדרגתית.
שותפות ושותפים: עניין זה מעלה דילמה לא פשוטה, משום שהטלאים מאופיינים בעצמאות ורצון "להילחם" לבד. בכל זאת ייתכנו מצבי שותפות חיוביים ובהחלט אין לשלול זאת על הסף. ייתכן קשר מקצועי עם דמויות מבוגרות יותר בעלות מעמד וסמכות.
כספים: למרות תחושת המאבק הפנימי של רבים מבני המזל, יש לבני מזל טלה אפשרות להצלחה כלכלית וזאת בזכות נכונותם להילחם על כיוון שהאינטואיציה המצוינת שלהם מצביעה עליו ככיוון נכון. מזל זה מביא עימו כישרון לניצול מצבים מזדמנים ולזיהוי צרכים מיידיים של בני אדם. הטלה יכול להרוויח סכומים נאים מספורט.
מדינות אחרות: יש להתחשב בכך שהשלישון השלישי במזל טלה מזוהה עם יופיטר ואיכויות קשתיות, וסביר להניח שאלו יקשרו את הטלאים לחו"ל. מומלץ לבני המזל לנסוע למדינות זרות, לטיול או לעניינים עסקיים ומקצועיים - ייתכן ששם המזל ישחק להם.
הפסדים והסתבכויות: על הטלאים להישמר מהחלטות פזיזות וחיפזון בעבודה ובעסקים, ויותר מכך עליהם להיזהר מהתנהלות תמימה בעסקים ומללכת אחר מישהו אחר בעיניים עצומות - יש לעמוד על המשמר.
ממדים ומצבים משפטיים: ייתכנו סיטואציות משפטיות בקשר לשותפיות או בנושאים הקשורים במדינה אחרת.