המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל אריה

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: האריות מאופיינים באסטרולוגיה כאנשי ניהול וארגון טובים, ויש בהם מנהיגות טבעית וכריזמה. בכל תחומי הפוליטיקה, הקולנוע, המשחק, התאטרון ומקצועות הבמה השונים יש מן האריה או הלביאה. מחזאים ובמאים מפורסמים בני המזל הם אלפרד היצ'קוק,סטנלי קובריק וג'יימס קמרון. עם המנהיגים בני מזל אריה נמנים: נפוליאון, קלינטון, אובמה, פרס, בגין. בגלל הקוטביות הדליית המגיבה בסוג של אנרגיית פיצוי (עקרון ההפכים המשלימים) נמצא את האריות בכל הקשור גם לטכנולוגיה, היי-טק, בסוגים שונים של חדשנות והבאת העתיד להווה. יש לאריות הברקות ואנטואיציה עתידית מצוינת. אריות עוסקים גם בהוראה, בחינוך ובכל הקשור לילדים ונוער. אפשרויות מקצועיות נוספות הן בעולם הנדל"ן, הבנייה והחקלאות, וגם במקצועות הקשורים בכספים. בניגוד לדעה הרווחת, קצב ההתקדמות המקצועית של האריה הוא אטי ולא מהיר, הדרגתי מאוד. בכל מה שיעשו האריות, הם זקוקים מאוד להכרה ותגובה על פעילותם, ומתאכזבים מהפגנת אדישות כלפיהם.
שותפים ושותפויות: אריות זקוקים לשותפים תקשורתיים וחברותיים, הם מחפשים פרטנרים לא שגרתיים. אולי בצורה מיסטית כלשהי השותפים לאריות הם מיוחדים ומבריקים בשטח שלהם, ומחברים את האריות לעתיד. אך יתכנו גם מריבות, ניתוקים ופרידות בשותפות. ייתכן מגע עם שני סוגי שותפות או חבירה לשני שותפים. האריות זקוקים לשותפות כדי להתחבר למערכות גדולות בדינמיקה המקצועית ולמטרת זינוק עסקי לעתיד.
כספים: ישנן כמה מגמות כספיות בתהליכים של מזל אריה. בנייה עסקית כלכלית אטית והדרגתית, מחושבת ומדויקת. ממד אחר רגיש יותר הוא סכנת החמצות והפסדים כספיים, שנובעים ממשברי אמון ורמאויות. הצורך להזדהות ולטפל עשוי לגרום לנזק כלכלי. הכסף יכול להגיע מניהול או מרכישות מדויקות, אולי של קנייה ומכירה של נדל"ן בקצב הנכון. כסף יגיע גם מפרסום, מיתוג ואולי מפעילות בארצות אחרות ובקשר ישיר או עקיף לספורט. האופק הכלכלי נפתח אצל האריות בעיקר מגיל ארבעים ואילך. קשר כללי או מקצועי עם דמויות מבוגרות או גורמי סמכות יכול להניב רווח כספי. אך כאן טמון פרדוקס מסוים, היות שישנם מבוגרים או מנהלים שיכולים לגרום התכווצות, נוקשות והגבלה כספית או עיכוב בכל הקשור לכספים. בצורה אחרת אריות חשים תחושות אשם בקשר לכסף, או שהסובבים אותם נוטים לבקר אותם על התנהלותם הכלכלית.
מדינות אחרות: האריות נהנים מנסיעות ובקשרים עם מרחבים גאוגרפיים זרים. יש להם תחושה של מימוש עצמי, עצמאות ומרחב בחו"ל, ואולי אפשרות להשיג מטרות מהר יותר מהרגיל. משהו בחו"ל נותן לאריות אומץ, תחושת התרחבות, כיבוש וניצחון. לכן בתשובה לשאלה הבסיסית אם לנסוע או לא, נענה בחיוב.
הפסדים והסתבכויות: על אריות להיזהר בעסקים הקשורים למזון: יש כאן רגישות מסוימת. רגישות נוספת תיתכן בעסקאות סודיות. הסודיות אינה טובה, היא מסבכת כלכלית את האריות, לכן עדיף לפעול בגלוי ולא "מתחת לשולחן". זהירות נוספת יש לנקוט כלפי מגמת נתינה והקרבה כלכלית; לא בטוח שהצד השני יבין או יעריך את הנעשה, וייתכן שהדבר רק יסבך את העניינים.,באופן כללי עדיף לא לעשות עסקים עם בני משפחה, אך לנקודה זו יש גם הסתייגויות היות שאי אפשר לנתק לחלוטין את הממד הכלכלי של האריה מהדמויות המבוגרות בחיים.
ממדים ומצבים משפטיים: ייתכן הקשר משפטי לצעירים או ילדים, אולי בגלל ענייני רכוש, נדל"ן או קרקעות, וגם סביב עבודה יום-יומית ובעקבות ענייני בריאות. ממד משפטי אחר יכול לצוץ בהקשר לא צפוי ומפתיע.