המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל תאומים

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: מזל תאומים ידוע באסטרולוגיה כמזל התקשורת, המלל, השפה והתנועה, אך הקשריו הנוספים רבים. בן מזל התאומים הוא בעל תפיסת עולם עסקית כלכלית במהותו, יש לו חוש יזמות מפותח וכושר לתווך ולחבר בין גורמים שונים, ומכאן גם יכולת להרוויח. התאומים יודעים לשווק, למכור, לפרסם ולעשות יחסי ציבור. התאמתם הטבעית היא למקצועות התקשורת, כמו עיתונאות, רדיו וטלוויזיה, אך גם ההוראה וההדרכה מתאימות להם. נוכל למצוא תאומים בעסקי תחבורה ורכב, ובכיוון אחר לחלוטין במקצועות טיפוליים: רפואה, פסיכולוגיה, חינוך מיוחד, עבודה סוציאלית, ורפואה אלטרנטיבית. תאומים אחרים מתקשרים לאופנה, עיצוב, יופי ואסתטיקה וכן לעולמות הסלולר והאינטרנט. תאומים אחרים יימצאו במקצועות הקשורים לחשאיות וסודיות, וגם לתחומים הקשורים ישירות לכסף וכלכלה ויש תאומים שיעסקו בתחום האוכל והמזון. התאומים עוברים במהלך הקריירה עליות ומורדות, במעגלי אנרגיה הכוללים הרס, בנייה והתחדשות אחרי משברים. הם חשים נבגדים או פגועים, אולי חווים נחיתות והשפלה בתהליך המקצועי מכיוון דמויות מבוגרות ודמויות סמכות. למרות התקשורתיות והקלילות של התאומים כלפי חוץ, בעבודה יהיו מצבי חשאיות שיביאו לידי ביטוי את "הבלש הפנימי" שבתאומים (דמותו של שרלוק הולמס היא פרי דמיונו של בן מזל תאומים, ארתור קונן דויל). הממד המיסטי מראה שעדיף לתאומים לבחור דווקא בתהליכים קצרי טווח; הארוכים יהיו מייגעים וייצרו בעיות ומצבים לא קלים. עניין אחר הוא הקשר בין מיניות לבין עבודה וקריירה שקיים במזל.
שותפים ושותפויות: השותפות אצל בן מזל תאומים מתקשרת להימצאותו של מזל קשת בממד הקוטביות; הוא נמצא בבית השביעי של המפה הסולארית של התאומים וקושר את השותף או השותפויות לנושאים של חו"ל או למחוזות גאוגרפים זרים או רחוקים. התאום מחפש בשותפות יוקרה, אליטיזם או אריסטקרטיה. הוא פשוט מצפה לשפע והתרחבות דרך השותף או השותפים, וייתכן שכך גם יקרה. הם ימצאו את עצמם עם שותפים יהירים, דומיננטיים ושתלטנים, שינסו להכתיב את המהלכים המקצועיים והעסקיים. שותפות מסוימת יכולה להיקשר גם ל זוגיות או לרומנטיקה.
כספים: התהליך הכספי אצל התאומים הוא מורכב. מצד אחד מזל זה הוא במהותו בעל אוריינטציה עסקית, בדיוק כמו מרקוריוס-הרמס מהמיתולוגיה היוונית המגלה חוש עסקי כבר מילדותו... התאומים יודעים להיות רציונליים ומחושבים בכספים. למרות זריזות המחשבה והתקשורת יתברר שהתהליך הכספי יהיה אטי והדרגתי. ייתכנו תקופות של לחץ ומחנק כספי. הקשר כלכלי אחר ייתכן מכיוון המשפחה, ובעיקר מדמות האם. ממד כספי נוסף קשור מבחינה מיסטית לדברים מן העבר, הנוסטלגיה וההסטוריה, ואולי בהקשר לענייני מזון. יש קשר כספי לדמויות סמכות ודמויות מבוגרות בצורה מסוימת. ייתכנו סיטואציות משפטיות בתחום הכספים, אך עניין זה יכול לפעול לטובה או לרעה, תלוי במצב. על התאומים להיזהר בענייני רכוש ונדל"ן שלא להפסיד בגלל מידע שגוי או תקשורת לקויה. ברמה הפסיכולוגית, לתאומים יש תחושה מתמדת ששל חוסר בכסף ,זוהי כנראה הרגשה סובייקטיבית שנובעת מהמוטיבציה לשפע ועושר שקיימת אצל בני מזל תאומים.
מדינות אחרות: קשרים ונסיעות לארצות אחרות מופיעים בחיי התאומים כתולדת נישואים, שותפים או זוגיות זו או אחרת. ייתכנו נסיעות פתאומיות ואף הפתעות בכל הקשור למחוזות גאוגרפיים אחרים. חו"ל גורם גם למצבים של ניתוקים, פרידות, והפרעות לרציפות הקשר ולקצב התקדמותו. ייתכן קשר טכנולוגי מתקדם לנסיעות לארצות אחרות, אולי מגע עם גופים עסקיים חדשניים וגדולים יותר. משהו בעצם השינוי הגאוגרפי נותן לתאומים תחושת עצמאות, חופש ומרחב. יהיו גם הקשרים חברתיים לחו"ל.
הפסדים והסתבכויות: בעניינים כספיים על התאומים להיזהר בעיקר בכל הקשור לדיור ולנדל"ן. מידע או תקשורת לא ברורים יכולים להיות גורם להתמוססות, בלבול וטעויות. הפסדים ותחושת החמצה ייתכנו בגלל דמויות מבוגרות או גורמי סמכות ובוסים שלא יעמדו במילתם. משכי זמן ארוכים מדי, בעיקר בקריירה, יוצרים סוג של אנטרופיה וירידת ערך. לתאום מומלץ להיות אצן לטווחים קצרים ולא ליצור מצבים מתמשכים המביאים להפסד. במילים אחרות לא בטוח שזמן הוא כסף לתאומים: למצבים מהירים ומיידיים יש אוריינטציה כספית טובה יותר, ולפחות לא ממוססת או מסבכת כמו ההפעילות ארוכת הטווח.
ממדים ומצבים משפטיים: ייתכנו במזל בגלל שותפים ושותפויות, או מפאת הפתעות לא מתוכננות. יש להיזהר מתביעות בענייני כספים או מדמויות מבוגרות. העניין המשפטי אצל התאומים הוא מייגע, אטי ולא קל, אך יכול להסתיים בבוררות וגישור.