המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל בתולה

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: מזל בתולה מתקשר מקצועית לנושאים הבאים: רפואה, פרמקולוגיה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, חינוך ותקשורת ,מקצועות הקשורים בכסף כמו בנקאות ייעוץ מס, ראיית חשבון ומיסוי ומקצועות הקשורים במזון: טבחים, מסעדנים וכדומה. מקצועות נוספים הם כותבי ביקורות בתחומים שונים, וכן נמצא את בני מזל בתולה במקצועות מעולם התקשורת והבידור. אופקים מקצועיים אחרים של המזל הם: טיס, מטרולוגיה, שיווק ומכירות, ובהקשר הרפואי תחום הרנטגן והאולטרסאונד. אך לא משנה במה יעסקו, הבתולות ישתמשו על פי רוב בנטייה שלהם למצוינות ובדייקנות והירידה לפרטים שבהן ניחנו. במבט עמוק יותר נגלה שבכל תחום דרכם המקצועית של בני מזל בתולה קשורה במידע, תקשורת, מלל ודיבור, הדואליות שטמונה במזל קשורה לדרך המקצועית, ומתבטאת בכך שהם נוטים לעסוק בשני מקצועות בקריירה, או שהדרך המקצועית שלהם מתפצלת לשני נתיבים. הבתולה מגיעים לעמדות ניהול ולתפקידים בעלי סמכות בזכות השליטה המצוינת שלהם במידע ובנתונים. יש להם יכולת לראות את השלם דרך הפרטים הקטנים. הם ניחנים בחדשנות מקצועית השלובה בכושר ראיית הנולד ויכולת עצמאית בעבודה. הם מסוגלים לא רק לחדש ולהפתיע אלא להפגין אלתור, מקוריות ופעולה לא קונבנציונלית במקום העבודה. הבתולות קשורים מקצועית עם אנשים צעירים בדרך כלל. הם מתפרסמים וזוכים להכרה בדרכם המקצועית. למרות הסולידיות הטבעית של המזל, יש להם כריזמה מקצועית, והם מציעים מנהיגות וניהול בוגרים. לניהול הם מגיעים בגיל בשל ומבוגר. בני מזל בתולה אינם יודעים לפרסם את עצמם, לעשות לעצמם יחסי ציבור –הם מקצועיים מדי לכך, ולכן זקוקים לעזרה בתחומים אלה. ייתכנו ניתוקים ופרידות פתאומיות על רקע מקצועי ויצירת קשרים חברתיים בעבודה.
שותפים ושותפויות: ממד השותפות פרדוקסלי במזל בתולה: מצד אחד יש אפשרות למקסם רווח כלכלי על ידי שותפות ופנייה למעגל כלכלי רחב דרך שיתוף. השותפים יתגלו כאנשים פרקטים, פרגמטים ועקשנים במיוחד. כל זה אינו דבר רע. כיוון נוסף של מחשבה על שותפות הוא קשה ובעייתי, בגלל האפשרות לשותפים מסובכים, מורכבים ולא יציבים נפשית או אולי לא תקשורתיים מספיק. השותפות של הבתולה עלולה להתמוסס, לאכזב או להיכנס למצבי הסגר ותקיעות. בני מזל בתולה עלולים להפסיד או להגיע למצבים כאוטיים בגלל השותף הלא נכון. הם ימצאו את עצמם מטפלים ודואגים לשותף במקום לעבוד איתו. השותפות של הבתולה אינה רציונלית, בניגוד לכל השאר. ההמלצה לבתולות היא לברור את השותפים יותר בקפדנות, ולא לסמוך על מילים: מומלץ להתנהל בשותפות עם חוזים נכונים ומדויקים, ולא לסמוך על הסכמים שבעל פה.
כספים: הממד הכלכלי של המזל מתקשר לתפיסה נכונה של שותפות שנסמכת על צדק, יושרה והתנהגות נאותה בעשייה המקצועית. יש לבתולות צד עצמאי ולוחם, בעיקר מתחת לשטח. ייתכנו שני מקורות כלכליים, ורווח כספי שנובע משיווק נכון ומדויק של המוצר. לבתולה יש לא רק כושר לחימה כלכלי אלא גם יכולת לתווך, ליזום, לתאם בסתר ולחבר בין גורמים כלכליים וכך "לגזור את הקופון" בחשבון אחרון. הקשר כלכלי יכול להיות לעולמות הבנייה והנדל"ן. תיתכן הכנסה כספית גם מספקולציה והימור מסוים שיתגלה כנכון. הקשר כלכלי נוסף יכול להגיע מנושאים הקשורים לחו"ל ומדינות אחרות, ייתכן שבקשר לחקלאות. רווח כספי יכול לבוא מפרסום ספר והוצאה לאור באופן כללי. כסף מחובר מיסטית במזל גם לרעיונות, לפילוסופיה ולתוכן דתי. מידע סודי שיגיע לבתולה וייעשה בו שימוש יעלה אפשרות כלכלית מעניינת.
מדינות אחרות: הקשר עם חו"ל אצל מזל בתולה הוא חיובי. בגלל החיבור הכלכלי שיש במפה הבתולית למחוזות גאוגרפיים אחרים, מומלץ לנסוע או לקיים קשרים עם מדינות זרות. באופן כללי, נסיעות יכולות לתת תחושת בית במקומות מסוימים, בעיקר באזורים של מדינות לא מפותחות, וכך בני מזל בתולה מוצאים את עצמם בתפקידי סיוע למקומיים באותו חבל ארץ של עולם שלישי. ברוב המקרים, קצב האירועים בחו"ל הוא אטי ולא מהיר.
הפסדים והסתבכויות: למזל בתולה יש במידה מסוימת דימוי עצמי נמוך. הדבר מפריע ומסבך את דרכם המקצועית, בעיקר בניהול, שבו בשלבים מסוימים תחסר להם כריזמה ושליטה. הכוונה היא בעיקר לבעיה בהפגנת מנהיגות ושליטה. הבתולה מתאכזבים בשלב מסוים בחיים המקצועיים ממנהלים ומגורמי סמכות, אולי בגלל חוסר תקשורת והתמוססות של יחסים. על בני מזל בתולה ללמוד להעריך את עצמם יותר, לפתח את הממד היצירתי ולהפגין ביטחון ביכולותיהם. הפסד והסתבכות ייתכנו בכל הקשור לפרטנרים ושותפויות בעבודה ובעסקים. ייתכנו גם הפסד או החמצה משפטית ובמשא ומתן בגלל העדר דיאלוג נכון.
ממדים ומצבים משפטיים: הקשר משפטי יכול להופיע בחיים על רקע רכוש נדל"ן או אדמה. ייתכן מצב משפטי או תביעות בקשר לגורמי סמכות ולעניינים כספיים באופן כללי.