המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל קשת

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: באסטרולוגיה המסורתית הקשת מתקשר מקצועית לעולמות האקדמיה והאונברסיטאות, בתי ספר והמכללות בגלל נטייתו לייעוץ ולהוראה. הקשתים ידועים גם כאוהבי טיולים, טבע, בעלי חיים ופונים גם לכיוונים כאלה בתחום המקצועי. הם נמצאים בכל הקשור לתחום הנסיעות, המשפטים, הפילוסופיה והספורט, ובכל המערב מרחב רעיוני או פיזי ותפיסת עולם אישית. בקשת קיים מוטיב הנדודים, ההרפתקה וההימור. הקשתים מתקשרים גם למשחק, קולנוע, מוזיקה והוצאה לאור. אך בחידוד התמונה המקצועית נגלה קשתים גם במקצועות מדויקים הדורשים שליטה בפרטים הקטנים ובחשיבה מילולית ומתמטית. קשתים יבנו קריירה ברפואה, פסיכולוגיה ובכלל יש משהו ייעוצי-טיפולי עמוק בכל מה שהם עושים (אם זה לא בקזינו בלאס וגאס...). קשתים עוסקים בתחום הפיננסי-בנקאי וגם בנדל"ן ובחקלאות. יש בהם ממד ניהולי (המופיע בממד המיסטי מגלגולי נשמה אריסטוקרטיים) וגם מנהיגות צבאית וקצונה הבאה מחיל הפרשים של תקופה הסטורית קודמת, אולי מזמן האבירים או מסעי הצלב... הניהול שלהם מאופיין בשילוב של כריזמה עם נטייה צבאית להוביל. הקשת הוא מנהל בעל שפע רעיונות ותעוזה, הוא מוכן לשלב הימור עם חישוב מדוקדק בצורה יצירתית. למרות חביבותם הטבעית, אי אפשר להזיז אותם מדעתם - הם מתעקשים על הדרך שבה בחרו. הניהול שלהם הוא סוג של פלוסופיה אישית, תפיסת עולם ייעוץ וריפוי. הקשת בא לרפא את תחלואי המקום או זירת העבודה. במצבים מסוימים הניהול הוא צעיר, אולי קצת ילדותי, שמתאפיין בגישה של "הכול כאן, ומייד". אך אין לטעות - הקשת רואה כל פרט בעבודה, וגם אם נדמה שלא - בסוף הוא יעיר על כך.
שותפים ושותפויות: השותפות של הקשת עשויה להתרחש בהפתעה ללא תכנון מוקדם, סוג של החלטה על פרטנר לא שגרתי ולא קונבנציונלי. הקשת מחפש שותפות מקורית ולא שגרתית, מישהו או מישהי שיהיו מחוברים למגמות העתיד, לחדשנות ולקדמה ויהיו בעלי כושר אלתור ומקוריות. השותפות אצל הקשת היא סוג של חברות וידידות. בצורה אחרת של השותפות ייתכנו הפתעות ביחסים שיביאו לניתוקים, לפרידות לעצבנות ולחוסר שקט. השותפים של הקשת הם צעירים, תקשורתיים או לפחות מצטיירים ככאלה, הם בעלי יכולת שכנוע, מכירה ותיווך, וחזקים במיוחד. לעתים הקשתים מרגישים בשותפות (ואולי גם משדרים זאת) שהיא מושתתת על דיבורים יותר מאשר על עשייה, מרחפת באוויר ואינה מתבטאת ביישום. הקשתים אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן ביחסי שותפות ,משום שהם מאופיינים בתנועה יותר מאשר ביציבות.
כספים: למרות התפיסה הקלאסית המסורתית מספרי האסטרולוגיה, המספרת על נטייה קשתית להימור, מתברר שהקשתים יכולים להיות מדויקים ומצויים בפרטים של התהליך הכספי. לא יילך להם מהר ובקלות כמו שהם חושבים. הבנייה הכספית היא ארוכת טווח, הדרגתית ומתקשרת למעמד שהם משיגים עם השנים. בתחום הכספי הקשת קשור גם לדמויות סמכות או דמויות מבוגרות. ייתכנו הפסדים והחמצות כלכליות בשלב חיים מסוים, ואף פגיעה מהתרסקות כלכלית שהתרחשה בגלל ענייני בריאות או בגלל הונאה. הקשתים צריכים להישמר מחוסר יושר של הזולת בעניני כספים. עד כמה שזה יישמע מוזר יש קשר בין שינוי זהות וריבוי פנים לבין המערך הכלכלי של המזל. כספים אחרים מתקשרים לירושות מהבית, לנדל"ן ולדמות האם בצורה כל שהיא, אך תיתכן בעייתיות עם הירושות וסוג של צורך בקרבן כלכלי או ויתורים רבים. כסף קשתי יכול לבוא גם מביטוח וממקורות רפואיים. חיבור מיסטי נוסף במזל קשת הוא בין הסטוריה ועבר לבין כספים - העבר שווה אצלם כסף ולכן לא כדאי להרפות ממנו. גם אוכל הוא סוג של ממד כלכלי במזל.
מדינות אחרות: הקשתיות מתקשרת אסטרולוגית למרחבים גאוגרפיים, לארצות אחרות ולמוטיב המסע והנדודים. הקשת חש בבית כשהוא בנדודים, ובנוסח "חכם השביל מן ההולך בו" - הדרך כבר תוביל אותו, העיקר לך או סע לתמיד (עמוק בלב חשים כך הרבה קשתים). חו"ל קשור אצל קשתים גם לאהבה ורומנטיקה, וגם לפרסום ויצירה וקבלת הכרה על פעילותם. בחו"ל ייתכן מגע עם גורמים דומיננטיים, עוצמתיים, מובילים בתחומם וכריזמטיים. חו"ל הוא המלצה חיובית להצלחה אצל קשתים - מעין התחלה חדשה וילדות שנייה.
הפסדים והסתבכויות: הקשתים צריכים להיזהר בכספים בעיקר מאי יושר של הזולת. עליהם להיזהר מנושאים רפואיים שעלולים להיות רגישים במיוחד. זהירות וערנות יש לנקוט בהקשרי מגורים, נדל"ן, בית ומשפחה המתגלים כרגישים גם בכל הקשור לכספים. הקשתים צריכים לשים לב להסתרות ומסיכות מסביב. למרות האינטואיציה הקשתית הטבעית, יש בהם משהו ילדותי ותמים העשוי לסבך אותם.
ממדים ומצבים משפטיים: הקשת יכול למצוא את עצמו מתפרסם בהקשר משפטי, ייתכנו תביעות על רקע עבודה יום-יומית וממדים מקצועיים כמו גם סביב עניין בריאותי. ייתכן מצב משפטי בקשר לרכב, נסיעות או עניין הקשור במידע, שיווק או פרסום. גם רכוש ונדל"ן עלולים להביא לסיטואציה משפטית.