המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל מאזניים

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: באסטרולוגיה המסורתית משויכים המאזניים לעולמות של יצירה, אסתטיקה, צדק, משפט, בוררות וגישור לסוגיהם, וגם לעולמות התיירות והמלונאות, האירוח והתרבות. בגלל הקוטביות וממד הפיצוי של מזל טלה המשלים ממול בגלגל המזלות, נפגוש את המאזניים גם במקצועות של ספורט וצבא ועבודה עם ילדים ונוער. בחידוד של התמונה המקצועית-עסקית ישנם כמובן ממדים נוספים: כמו למשל עיסוק במקצועות טיפוליים (רפואה, פסיכולוגיה, חינוך ועבודה סוציאלית) ועיסוק בעולמות היצירה: משחק, מוזיקה, עיצוב, וכל הקשור ביופי: בשמים, תמרוקים ודוגמנות. משהו בקריירה של המאזניים יכול להתקשר למשפחה, להורים או לעבר; זהו מעין ממד הסטורי המופיע כמוטיב בתהליך המקצועי. מאזניים יכולים גם לעסוק בתחום המזון לסוגיו. לפרקים הם עוברים תחושות או מצבי הקרבה בעבודת היום-יום, ואפילו חוויה של חוסר תקשורת במערך המקצועי. התפקיד המיסטי של המאזניים הוא לרפא את המערכת שבה הם מצויים, להקריב ולטפל. תחושת הסגר מסוימת וסוג של התמוססות ואבדן ייתכנו בצורה מסוימת בעבודה היום-יומית. התקדמות המאזניים בשלבים המקצועיים היא הדרגתית ולא מהירה, לעתים אפילו יש תחושה של נסיגה בתקופות מסוימות. ללא ספק הממד המקצועי של מזל מאזניים מורכב, עד כדי תחושה של הקרבה גדולה בנסיבות מסוימות. המאזניים יכולים לסבול מבעיות בריאות כתולדה של רגישות בענייני העבודה, אולי כתוצאה מהוויתורים שנדרשו מהם. ישנו ממד אידיאליסטי במזל, שהוא תוצר של נטייה טיפולית שהמאזניים מביאים לנסיבות המקצועיות, ועימה טיהור וריפוי מסוימים. מאזניים הוא מזל מציאותי, ובכל זאת בעבודה ובקריירה הוא עובר לפעמים מצבים של חוסר חיבור למציאות.
שותפים ושותפויות: מאזניים הוא מזל השותפות באסטרולוגיה, בזכות היכולת לשחק במגרש של הזולת, להגיע להסכמים, לקיים דיאלוג , להגיע לפשרות ולראות את הדברים בפרופורציות הנכונות. עם שותפים צעירים מהם הם ימצאו את עצמם בסוג מסוים של תחרות. ייתכנו מצבי עימות או תחושת מלחמה בנסיבות השותפות, אולי בגלל התנהגות ילדותית מהירה ואנוכית של השותפים. חסרים ממדים של אתיקה ומוסר בשותפות, לפחות בהרגשה של המאזניים. השותפות יש בה עוצמה, אך היא קצרת טווח ומכוונת למטרות מיידיות. שותפות לטווח הקצר היא כדאית, אם כם, ואילו שותפות לטווח כנראה שלא תספק את הסחורה או תחזיק מעמד.
כספים: למרות האופי המוחצן והגלוי של מזל מאזניים ,מתברר שבכספים יש בהם מן הסוכן החשאי והמרגל. העולם הכלכלי מתקשר לנדל"ן, לאדמה ולרכוש וגם לירושות. המאזניים עוברים תהליכים כספיים לא פשוטים, והמעגל המיסטי צופן בתוכו מהפכים ומעגלים של הרס, בנייה והתחדשות. ביניהם יעלו תחושות של הסתרה, השפלה ונבגדות ואף כפייתיות וקרימינליות. המזל הוא אלגנטי כלפי חוץ, ורוחש וגועש בפנים עד מצבי נחיתות או השפלה, כך לפחות בעיניהם של בני המזל. ההתבססות הכלכלית מגיעה בגיל מבוגר יותר.
מדינות אחרות: הקשר של המאזניים לחו"ל יווצר בפתאומיות, ללא תכנון מוקדם. ייתכן קשר לשני מחוזות שונים ואף לשתי מדינות בגלל הדואליות שמשקפת את המרחב הגאוגרפי של המזל. יש לקחת בחשבון אפשרות של תיווך או יוזמה בכל הקשור לנסיעות לחו"ל, כנראה עם שני גורמים. חו"ל מתקשר עם פרסום, מידע, נסיעות, יחסי ציבור ויזמות אצל בני מזל מאזניים, ואלו בהחלט משקפים עסקים. חו"ל מציע תקשורת ותנועה למזל, אך הנסיבות יעלו צורך בהחלפה ושינוי בשלב מסוים של הפעילות. במקרה אחר עלול מזל מאזניים להרגיש כי בכל הקשור לנסיעות או למדינה אחרת מדובר יותר בדיבורים ופחות בעשייה.
הפסדים והסתבכויות: הרגישות היא בעיקר בעולם המקצועי ובעבודת היום-יום והיא נובעת מחוסר תקשורת או העדר מידע. ייתכנו מצבי החמצה, הפסד או התמוססות של תהליכים. האידיאליזם והכוונה העמוקה של המזל לרפא ולעזור עלולים אף הם ליצור הסתבכות מסוימת שתגרור הפסד. בעיות מקצועיות עלולות להופיע במזל זה גם בגלל בעיות או רגישויות רפואיות.
ממדים ומצבים משפטיים: ייתכן מצב משפטי הקשור לגורמים צעירים ממנו. סיטואציה משפטית עלולה להיווצר מכל הקשור לתקשורת, לשיווק ולפרסום.