מבוא לעסקים כסף ומספרים

סדר ושיטה בעולם העסקי כלכלי

אין זה משנה אם אתה איש עסקים גדול או מנהל עסק קטן; אם אתה בעל תפקיד אחראי בארגון זה או אחר; אם אתה אמן, זמר, שחקן; אם אתה מפתח ומוציא לשוק אפליקציה אינטרנטית או סלולרית;  אם אתה בעל דוכן אוכל או מסעדן. כולנו שואלים את השאלות הבאות: במה לעסוק, האם העיתוי הוא נכון, האם לקחת שותף, והאם המקום המתוכנן לשימוש העסק הוא מתאים.

מאחר ונומרולוגיה מאפשרת התייחסות ומיקוד צד המספרי העסקי, נתייחס לבחירות הקשורות לעסק: נבדוק את משמעות מספר העסק ואת שמו, את מספרי הסניפים בעסקים גדולים ואת מספר חשבון הבנק, ואף נלמד למה כדאי לצפות כשנכנסים למשבצת מספרית מסוימת, למשל אם אתה עומד להיות המנכ"ל השלישי בחברה.

הנומרולוגיה היא פלטפורמה של ידע עוצמתי, והיא מאירה כזרקור בחשיכה ומאפשרת לנו לראות, לחשוב ולקבל החלטות באופן ובעיתוי הנכונים. מטרתנו היא להכניס סדר ושיטה מסוימים בעולם העסקי-כלכלי, כך שנוכל לנווט את דרכנו בעולם מהיר, מקוטע ומשתנה, שגורם לעתים תחושת סחרור וערפול. המידע אינו מבקש להחליף או לשלול את הידע והניסיון שצברת במהלך הדרך, אלא נועד לשמש לך פיגום, פלטפורמה נוספת, לצד המציאות המוכרת כבר לך.

הממדים הנומרולוגיים יכולים לשמש כלי ניתוחי ואבחוני לחקירת האישיות שלנו, ומסייעים לנו להבין התרחשויות עתידיות בטרם באו לידי ביטוי. יש לקשור את אופני החשיבה הכוכביים-מספריים לעולם העסקי-מקצועי שלנו. הנומרולוגיה לא מבטיחה שנהפוך לעשירים, או שנזכה בקידום מקצועי מהיר יותר. המטרה שלה היא לעזור לנו לפעול בתחום העסקי והמקצועי בדרך ובעיתוי הנכונים לנו. להדגיש את יתרונותינו ולהחליש את השפעת החסרונות שלנו.

כשהמתמטיקה פוגשת את העולם החומרי-פיזי היא בעצם רואה השתקפות שלה עצמה; המספרים הם סוג של שפה לתיאור העולם החומרי. זוהי איננה חשיבה מיסטית; מאחורי היישומים באתר זה עומדת השקפת עולם ולפיה המבנה העמוק של העולם הוא המתמטיקה. הממשות הפיזיקלית אינה אלא ביטוי מרשים של המתמטיקה. גם מדענים מאמינים שמבנהו העמוק של היקום ניתן לביטוי במונחי המתמטיקה בלבד. הפשטה היא שם המשחק, והמספרים הם הפיגום.

מאחורי ההחלטות שלנו, הרכישות, המכירות, השיווק, והשותפות ישנם מספרים. זו הסיבה לכך שהכנסנו למשחק המחשבה את הנומרולוגיה ותרגומיה לממד העסקי, ניהולי ומקצועי.

אנו מצויים במעין מטריקס אסטרולוגי-נומרולוגי. אנחנו יודעים את הצפנים שלו, ויכולים להשתמש בסוג של "תכנת מחשב קוסמית" זו ליישומים ותפעולים שונים אלה או אחרים. לספור פירושו להעניק משמעות ופרשנות לעולם החומרי-זמני. כל שנותר הוא להתנסות ואתם כבר תחוו את המטריקס האסטרולוגי נומרולוגי בעצמכם.