משמעות נומרולוגית למספר הסניף

גוף עסקי, חברה וגם אדם פרטי יכולים למצוא את עצמם בתהליך של יצירת סניפים נוספים בעסק אותו הם מנהלים ומניעים. ספרור הסניפים הוא סדרתי לחלוטין לגבי הפרשנות אותה אנו מעלים במקרה הנוכחי. במילים פשוטות הסניף הראשון הוא ה-1. הסניף הבא אחריו יהיה ה-2. וכן הלאה 3,4,5,6, כן ירבו. מספרו הסדרתי של הסניף בכל עסק מכל סוג שהו! קובע דנמיקות מעניינות של עסקים, כסף, ניהול, איכויות ויחסי אנוש, שיווק ופרסום. כל שצריך הוא להכניס את מספרו הסדרתי של הסניף ולקרוא את הפרשנות המיסטית של המספר.( למען הסר ספק, לא מדובר בכתובתו של הסניף, את זה הכנסנו במקום אחר אלא את מספרו המקומי- הסדרתי בשרשרת ההתרחבות העסקית).

הסבר נומרולוגי למספר הסניף שלך:

תוכן למשמעות מספר הסניף: 

סניף זה של העסק מייצג כבר סוג של השלמה וגיבוש של עשייה מקצועית, לכן האווירה בו תהיה קלילה ונחמדה, העובדים ואולי גם הלקוחות יהיו חביבים יותר והסביבה האנושית בו תתאפיין בחוש הומור, מצב רוח מרומם וספורטיביות. סניף זה מגביר את מגמת ההתרחבות וההתפשטות של העסק שהוא מייצג. יש בו משהו אימפריאלי טבעי, והוא מונחה ניהולית על ידי אינטואיציות נכונות. המספר 3 קשור למזל קשת ולכוכבו יופיטר. אלו תורמים לכל מה שקשור ליחסים עם מדינות אחרות או עם מחוזות גאוגרפים נוספים, ומקנים לו ניחוח אריסטקרטי של אליטיזם ועושר. הסניף השלישי הוא סוג של הרפתקה והתנסות בנוסח "חכם השביל מן ההולך בו". המוטו הוא ללכת קדימה, להתרחב לגלות אומץ ולא לפחד, הדברים יתקדמו בכיוון הנכון. כמו שאומר חתול הצ'שייר לעליסה כשהיא שואלת אותו באיזו דרך ללכת: " לא חשוב באיזו דרך תלכי בכל דרך תגיעי". תשובתו מייצגת את המרחב, המזל והנדידה של ה-3 הקשתי.
הסניף השלישי ישנה בהדרגה את תפיסת העולם של העסק ושל עובדיו ויציג פילוסופיית חיים חדשה.
יש משהו מוחצן בסניף זה, דבר אינו "נשמר בבטן" הכול יוצא מייד החוצה, בהתרסה, מרדנות ואף חוצפה. ייתכן ומוטיב המרחב והנדידה קשור לשינוי תדיר של העובדים. למספר 3 יש קשר גם לבעלי חיים, טבע ונופים, והדבר אולי יתבטא במיקומו של הסניף.

הסבר נומרולוגי למספר הסניף שלך: