תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית שבועית למזל מאזניים

dynamic image: 
תוכן תחזית שבועית: 

טווח חיזוי : 20.1-27.1 + מגמות ל2019

מעבר השמש לדלי בימים אלה יפעיל את קוטביות הבתים 5-11 של המפה ולכן יכול ליצור מימדים של אקראיות הפתעות וגם ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . נראה שאתם תהיו במגע עם יותר אנשים אולי על בסיס קבוצתי או חברתי תוך שימת דגש על מקוריות חדשנות ועצמאות משלכם לגבי הנסיבות וההתרחשויות שעל הפרק עכשו . ישנו מימד מסוים של פרסום והכרה לפעילותכם . ונוס בקשת מגבירה בגלל קרבתה ליופיטר החצנה של דברים וטובה לספורט ונסיעות. צמידות זו מגבירה הומור ואופטימיות .

2019 מביאה אפשרויות ליותר נסיעות ולימודים בגלל מסעו של יופיטר בקשת בבית ה-3 של המפה מה שיתרום לחשיבה על שינויים והחלפה בחיים . אורנוס בשור מביא אפשרויות ליותר עצמאות כלכלית ויכול להגביר סיכוי להיריון ולידה אצל בנות המזל המעונינות .

מאזניים שנולדו בין ה7-14 לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . אלו שנולדו בין ה1-6 לאוקטובר , הם חשים את הזוית הקשה של סאטורן לשמש במפתם האישית וזוהי זוית של עיכובים הגבלה התכווצות וסוג של צנזורה המאלצת התבגרות חשבון נפש וצורך לקבל החלטות בעיקר בנושא המקצועי .

הערה על סדר היום: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים , רדיו וטלבזיה.

הספר החדש אינטרמצו אסטרולוגי( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי.

מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( מצוי בשקופית הראשונה של האתר )

לגבי קורס אסטרולוגיה למעונינים ניתן ליצור עימי קשר .

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מקיפים של מפה אסטרולוגית בחדר העבודה וניתן כמו כן לבצע שיחות טלפון של ניתוח וחיזויי אסטרולוגי לפרטים -098948473