תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית שבועית למזל גדי

dynamic image: 
תוכן תחזית שבועית: 

תחזית שבועית : 24.9-1.10

מעבר השמש למאזנים מגביר עומס ולחץ זמנים כולל צורך לקבל החלטות וליצור סדר עדיפויות נכון יותר לדברים של מן הדחוף לחשוב . תתכן בימים אלה חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה והגברת תחושות של זכרון ונוסטלגיה שיעלו לכם בתודעה . עבודה מצד אחד ועומס זמנים אולי גם שיפוטיות וביקורת שתורגש ומצד שני מיקוד סביב נושאי משפחה בית ומגורים . ונוס באריה ויתכן שבני\ות הזוג חשים פיזית \בריאותית קצת שלא במיטבם . דומה שצריך לעזור כעת לחברים שמצויים בימים לא קלים .

מגמות לשנה הקרובה :

גדיים שנולדו בין 13-17.1 חשים את הצמידות של פלוטו לשמש שטובה כמובן להיריון ולידה לנשים אך תורמת לשינויים פסיכולוגים משבר וללידה מחדש כיאות לאופיו המיסטי של פלוטו. זוהי צמידות של מהפכים והיערכות חדשה בחיים בכל מקרה איננה קלה נפשית. . לאלו שנולדו בין ה25.12-30.12 תתכן רגישות פיזית ובריאותית בגלל זוית 90 המעלות של כירון מטלה לשמש במפתם האישית . מסעו של יופיטר אצלכם במהלך 2020 יאפשר חשיבה רחבה יותר על החיים , נסיעות וטיולים וכניסה למימד רוחני מיסטי . מסוף 2020 לתוך 2021 יופיטר יכנס לדלי וישפר את המצב הכלכלי תוך הגברת רצון לקניות ורכישות. שליטכם סאטורן מכביד אכן על ילידי סוף המזל אך מעברו לדלי יצור שינויים וניתוקים ב2021 ויאלץ אתכם לגישה ועשייה במימד יותר אישי ועצמאי. מיוני עד אוקטובר 21 הוא יהיה בנסיגה ויאט תהליכים תוך רגישות והכבדה במימד הכלכלי . כעת עד אמצע נובמבר מרס בטלה בנסיגה מקשה במקצת סביב צעירים ותהליכים בהקשר למשפחה בית ומגורים . התמונה תתבהר מאמצע נובמבר לפעולה יותר נכונה.

ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ( רדיו וטלבזיה) וגם במופעים.

הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים וסטימצקי.

מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל גדי כמובן) ניתן ליצור עימי קשר
עימי בטלפון 09-8948473 אני מקבל אנשים לפגישות ניתוח חיזוי ויעוץ אישי וגם מקיים שיחות טלפון במימד . כנ"ל לגבי קורסי אסטרולוגיה למעונינים .

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית ויש גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473