תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית שבועית למזל תאומים

dynamic image: 
תוכן תחזית שבועית: 

טווח חיזויי : 23.2-2.3+ מגמות ל2019

מרקורי יחד עם השמש נעים כעת בדגים ולכן מצד אחד מורגש עומס ולחץ מטלות מקצועיות ומצד שני חזרה של אנשים או מימדים ונושאים מן העבר להווה . כמו כן קיים כעת צורך לתמרן בין שיפוטיות וביקורת לבין סלחנות וגישה טיפולית מזדהה והקרבתית לגבי אדם או נושא מסוימים מה שדורש סוג של גמישות . מרס בשור מקשה על בנות המזל בכל הקשור לגבר ולילדים וצעירים במשפחה אולי כי אינם חשים טוב ואולי כי מצויים בתקופה לא ברורה וזקוקים לעזרה ומיקוד .

2019 תגביר חיזורים ורומנטיקה ובכלל מיקוד בזוגיות לפנויים\ות . זה קורה בגלל מסעו של יופיטר בבית ה-7 קוטבי של המפה. אורנוס בשור מביא לשינוי פסיכולוגי והסתכלות אולי יותר במימד הרוחני מיסטי על הנסיבות והדברים . נסיגה של מרקורי תתרחש בדגים במרץ ותשפיע בעיקר על הבית והמשפחה מבחינת אי הבנות שיבושים ותקלות .נסיגה נוספת תהיה ביולי באריה ותשבש מידע ותקשורת.

תאומים שנולדו מה3-7.6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.

ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-098948473