המימד העסקי של המזל שלך

המימד העסקי של מזל דגים

dynamic image: 
תוכן המימד העיסקי של המזל שלך: 

קריירה ועבודה: למרות האפיון הרוחני-מיסטי שבדרך כלל מקבל מזל דגים באסטרולוגיה, אם נמקד את העדשה על בני מזל דגים נגלה שיש בהם צד חזק ושתלטני בכל הקשור לקריירה. הדגים מעוניינים להתרחב ולהתפשט בתחום שבו הם עוסקים. הם מנסים להשליט את השקפת עולמם על הסביבה, וכן עלולים לחוש כאילו הם יוצאים למסע צלב בשם הצדק האישי והמקצועי. ייתכנו קשרי עבודה למדינות אחרות.
אפשרויות התעסוקה לדגים הן רבות ומגוונות: אופיינית היא הפנייה למקצועות הטיפוליים וליצירה, כגון עיסוק במוזיקה ובאמנות, אך כך גם העיסוק בייבוא וייצוא, בהוצאה לאור, בעריכת דין ועבודה עם סוסים. הדגים עובדים גם בתחומי האופנה, העיצוב התיירות והמלונאות. יש להם נטייה לגשר ולפשר בעבודה ולתפקד כבוררים. הדג זקוק לחופש מרבי בעבודה ולמרחב פעולה; הוא רוצה להיות המנהיג, בעל האחוזה, ושהשאר יהיו נתיניו.
למרבה ההפתעה, מאחורי הרגישות וההזדהות המאפיינים את מזל דגים בספרי האסטרולוגיה, בתחום הקריירה והעבודה נגלה דג שתלטן בעל שאיפת התפשטות וכיבוש, בטוח בצדקתו, שמונע על ידי דימוי עצמי של לוחם צדק. עמוק בלבם מצפים הדגים שיאהבו אותם בעבודה, והם זקוקים להכרה מקצועית, לפרסום ולחשיפה ושואפים להגיע לכך. ייתכנו גם התאהבויות ומצבי חיזור ורומנטיקה בעבודה היום-יומית. בעבודה יש ממד תרפויטי לבני מזל דגים; המגע עם בני אדם והאהבה או ההערכה שהם מקבלים מהם מרפאים בהם את ההתנהגות השתלטנית.
הדגים ייתקלו במצבי הפתעה בעבודה, הכוללים גם ניתוקים ופרידות. נגלה שהדג הוא חדשן מקצועי בצורה מסוימת, הוא בא במגע עם הרבה אנשים במהלך עבודתו, הוא עצמאי מאוד ונוטה להפגין אלתור, מקוריות וחדשנות. בעבודה יתרחשו מצבים לא רגילים שקשה לחזותם: בני מזל דגים, אריק שרון ויצחק רבין, הפגינו ממד זה בזירה הפוליטית: רבין בהסכמי אוסלו ושרון בהתנתקות מגוש קטיף.
שותפים ושותפויות: הדגים מתאימים לפעול בעולם העסקים דרך שותפויות. בתוך השותפות הם סופגים ביקורת ונדרשים לרדת לפרטים הקטנים ביותר. השותפות מעלה גם נושא של של קטנוניות, וגם לה יש תפקיד תרפויטי מסוים עבור הדג. השותף יכול להיות יעיל ומקצועי, ולרפא תחלואי עבודה שיש לדג, וכן להפך. נושא השותפות עובר אצל הדגים מעגלים של הרס, בנייה והתחדשות, וכולל משברי אמון, מצבי הסתרה ורמאות - השאלה מצדו של מי - אולי משני הצדדים. נושא השותפות מתקשר גם לאינטימיות ולמיניות במעגלי האנרגיה המיסטית של הדגיות.
כספים: הדגים שואפים לניצחון כספי-כלכלי. הם מוכנים להילחם על כסף והתנהגותם היא אנוכית ולעתים ילדותית בהקשר הזה. הכסף שלהם מתקשר למיידיות של כאן ועכשיו. הם יכולים להרוויח מכל הקשור לספורט, צעירים, ילדים או עסקים הדורשים כושר טכני. הכסף מתקשר גם לנושאים של תקשורת ותיווך, תיאום וחיבור בין גורמים וכמובן גם יזמות לסוגיה. כסף יכול לבוא מפרסום מוזיקה ויצירה. אצל הדגים גם הזוגיות והנישואים מתקשרים לכספים. קשרים כספיים סודיים יכולים להופיע בכל הקשור למדינות אחרות. הדגים צריכים לדעת שבכל הקשור לכסף יקשה עליהם להסתיר את המתרחש והסודות יצופו ויעלו אל פני השטח (לדוגמה, פרשת חשבון הדולרים של לאה רבין).
מדינות אחרות: כפי שאמרנו, למזל דגים יש קשרי עבודה למחוזות גאוגרפים אחרים. הדרך תהיה אטית, קשה וארוכה, הנסיבות יקשו על הדרך והעסקים בחו"ל יתפתחו בצורה הדרגתית. תיתכן התכווצות וכרוניקה של דריכה במקום. ייתכנו גם קשרים סודיים ומצבי חתרנות, השפלה ונבגדות בכל הקשור למדינה אחרת, היות שהדג מתפקד כסוכן חשאי במעבר גאוגרפי, או כקרימינל בגלל האילוצים.
סכנת הפסד והסתבכות: עבור הדגים טמונה סכנת הפסד והסתבכות בכל הקשור לחדשנות. לכן עליהם להיזהר מנושאים טכנולוגיים וממגע עם מסה גדולה של אנשים. הם מפסידים כי הם אינם יודעים להתנתק ברגע הנכון. ההפסד יכול לנבוע מאי-הבנה של העתיד ושל הצפוי לבוא. גם תחומים טכנולוגיים של טלוויזיה, אינטרנט, סלולר וכל הקשור למטוסים ולחברות תעופה עלולים להתגלות כלא מתאימים לעשייה הדגית. נקודות של הפסד ותלות מתקשרות לדגים בגלל הקשרים חברתיים מסובכים ולא ברורים.
ממדים ומצבים משפטיים: ייתכנו בעיות משפטיות בכל הקשור לעבודה היום-יומית אצל הדגים, אך הן עלולות להופיע גם בהקשרים של כספים, הסתרות והדלפה של מידע או חומרים שהיו חבויים. ייתכנו משפטים בהקשר בנקאי או בעניינים של לימודים והוצאה לאור. בעיה משפטית יכולה לצוץ בקשרים עם מדינות אחרות ואולי בעקבות יחסים עם גורם סמכות כמו בוס בעבודה.